Колонка редактора: Стадіон, де стадіон?

Кажуть, що колись казки готували дітей до життя, а не просто так лякали вовками та мачухами. Класична дитяча література — також, просто до життя 100–150 років тому.

Коли в сучасній дитячій літературі я бачу пояснення, чому політики без докорів сумління обіцяють те, що навіть не планують виконувати (наприклад, «Гільда й Опівнічний велетень» Люка Пірсона), мені здається, що наступні покоління будуть розумніші і не втраплять в халепу з необґрунтованими обіцянками. І так з кожним аспектом дорослого життя.

Але потім на зміну радості приходить розуміння, що способів обдурити дуже багато, не працюватимуть одні — вигадають і використають інші: наприклад, челендж у TikTok чи ще щось «прикольне і смішне».

До речі, останньою жертвою приколістів став Дональд Трамп — у TikTok закликали робити фейкові замовлення квитків на зустріч з політиком, ідею підтримали, і чинний президент США виступав на стадіоні, де були вільні місця, багато вільних місць, десь дві третини. Хоча в штабі президента зробили вигляд, що вони від дій тіктокерів не постраждали.

 

Марина БАХОЛДІНА, редакторка розділу  «У вільний час»