№10 Жовтень 2021 року → У вільний час

Мистецтво: У гармонії любові

Максим СИСОЄНКО,
головний редактор

LHS Gallery представила виставку робіт відомої української художниці

Якщо ви раптом відчули, що зараз, цієї осінньої пори, вам бракує теплих відчуттів і дуже хочеться поринути в казку, знайте — ви потребуєте гармонії зі світом! Саме такі враження могли отримати всі поціновувачі прекрасного, які завітали на відкриття виставки «Гармонія любові» та ювелірні історії Галини Бодякової», яке відбулося 22 жовтня ц.р. у Legal High School.

«Дуже радий вітати вже третю експозицію в рамках нашого нового проєкту. Адже так важливо в робочому ритмі мати місце, де можна відпочити душею», — зазначив у своєму вітальному слові шеф­редактор видавництва «Юридична практика» Рустам Колесник.

«Галина Бодякова відома загалу, зокрема, як ілюстраторка «Їжачка в тумані», — зауважила натхненниця LHS Gallery Євгенія Руженцева. — А ще завдяки тому, що вже має не першу персональну виставку перед юридичним світом».

Чудові, казкові, яскраві роботи художниці, виконані в особливій авторській манері, відносять нас у світ дитинства, фантазій та мрій. Здається, авторка лише передає миті щастя своїх героїв, а ми, глядачі, за цим спостерігаємо.

Її творчість юридичній спільноті розкрив свого часу старший партнер Asters Армен Хачатурян. Він є давнім поціновувачем творчості пані Бодякової. Одна з представлених в експозиції картин є і в його приватній колекції. «Дуже тішить, що традиція показу робіт Галини в юридичних стінах триває. Ми також хотіли, щоб юридичний світ чимраз глибше занурювався в пучину радості, щастя й енергії, які дарують такі митці, як Галина Бодякова», — підкреслив Армен Хачатурян, розповідаючи історію знайомства юристів із мистецтвом пані Бодякової.

Своїми враженнями поділився і партнер Asters Олександр Онуфрієнко: «Коли дивишся на ці полотна, здається, що вони написані за кілька годин — так легко і цілісно виглядають роботи».

Секрет своїх робіт пані Бодякова вбачає у тому, що спочатку до неї приходить образ, а потім, промальовуючи його деталі, вона вигадує казку, пов’язану з персонажем. «Мені надзвичайно приємно бачити стільки знайомих і незнайомих людей: бачити ваші емоції, які ви переживаєте, дивлячись на мої роботи. І це те, чим я буду жити найближчим часом і з чого черпати своє натхнення», — подякувала відвідувачам Галина Бодякова.

Зарядитися енергією від робіт пані Бодякової та, як мінімум, підняти настрій можна, завітавши до LHS Gallery на вулиці Микільсько­Ботанічній, 14/7 в Києві. Експозиція триватиме до 15 грудня ц.р.

-->