Історичне право: Обіг на місці

    Зараз ми вважаємо, що головне в грошах — їхня справжність. Але за стародавніх часів справжністю була лише кількість срібла у монеті та його якість. Саме тому в більшості скарбів, що знаходять на території України, монети в нашому розумінні є підробками.

Далі→

Тема: Задати бренд

Максим СИСОЄНКО

Сергій РУЖЕНЦЕВ

    Розвинутий бренд — це ознака високої репутації, якій довіряє ваш потенційний клієнт. Таке твердження особливо справедливим є для юридичного бізнесу. Тож експерти нашого видання в цьому номері розмірковують над елементами бренда, ребрендингу та бренд-менеджменту в сучасних юрфірмах

Далі→

Особистість: Олексій МЕНІВ: НА ЗЛІТ!

    Олексій Менів — партнер АО «Шкребець і Партнери», його спеціалізацією є white collar crime, кримінальне право, судова практика, податкове та земельне право, нерухомість, енергетика. Крім того, пан Менів є третейським суддею, а ще — кандидатом юридичних наук, доцентом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У 2012 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Утім, Олексій Менів переконаний, що запланований шлях можна не пройти, а в буквальному сенсі пролетіти, адже його захоплення — літаки. Тож як поєднується професія юриста з пілотуванням літаків, він розповів «УЮ»

Далі→

Бізнес: Відкриватися на повну

Євген ПІДЛІСНИЙ

    Причини, з огляду на які юрфірми вирішують виходити за кордон, очевидні: бажання бути ближчими до існуючих клієнтів або вихід до тієї юрисдикції, в якій вони мають вагомі інтереси. Перспективи залучення нових клієнтів фігурують рідше і сам процес відкриття нового іноземного офісу з такого мотиву складніший, бо при цьому більш вагомими факторами виступають як перспективність власне юридичного ринку, так і легкість ведення бізнесу на ньому.

Далі→

Проза життя: Правила життя Ірини САДОВСЬКОЇ

    Ірина Садовська не уявляє себе поза професією правника. Є адвокатом із понад 10-річним стажем, окрім цього, активно займається громадською діяльністю. Професійну кар’єру розпочинала з посади юрисконсульта, потім очолювала одне з комерційних підприємств, працювала в органах державного земельного кадастру та в місцевих органах виконавчої влади. Зараз обіймає посаду заступника міністра юстиції України з питань державної реєстрації. Утім, здається, може впоратися з будь-якою роботою. Сьогодні Ірина Садовська ділиться з читачами «УЮ» своїми мудрими та надихаючими правилами життя

Далі→