Подія: Сильні цвіту цього

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Експерти сподіваються, що український законодавець знайде у собі сили, аби лібералізувати податкове законодавство задля процвітання бізнесу

 

Підбивали підсумки 2017 року та прогнозували перспективи розвитку податкових правовідносин учасники V Міжнародного податкового форуму 13 квітня 2018 року в Києві. Незмінний організатор заходу — газета «Юридическая практика», генеральний партнер форуму — EUCON Міжнародний правовий центр, експертний — АО Juscutum, професійний — ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери».

Роботу заходу було зосереджено на таких напрямах: вплив світових тенденцій на українське законодавство; податок на виведений капітал: «за» і «проти»; податковий консалтинг; податкове структурування, BEPS та ТЦО; нова парадигма податкових спорів.

Експерти констатували, що в епоху глобалізації світ стає тіснішим, а консервативні податкові системи постійно відстають. Тож, аби зменшити відстань між розвитком світового суспільства та податковими системами, запроваджують такі інструменти, як міжнародна система автоматичного обміну інформацією про банківські рахунки, BEPS тщо. Однак на порядку денному українського законодавця, на жаль, немає системних речей стосовно податкової політики, є лише точкові зміни. І все ж юристи не втрачають надії, що народні обранці знайдуть у собі сили, щоб лібералізувати податкове законодавство, зробивши крок назустріч бізнесу, який, як і раніше, мало довіряє державній системі.

-->