Стиль: 10 стильних фішок
Фішки, про які сьогодні йтиметься, з кожним роком користуються все меншою популярністю, але, як не парадоксально, саме вони можуть вас вигідно виділити з-поміж інших
Сорочка з контрастним коміром та манжетами
Комірець і манжети сорочки споконвіку затиралися через постійне тертя об шию та зап’ястя. Рішення ж було знайдене тільки у 1827 році Ханном Синьором Монтеккі — він винайшов знімні коміри, які почали користуватися популярністю через економію на купівлі нових сорочок, адже тоді ще не було серійного виробництва. Це значно полегшило життя людям, адже вони могли принести кравчині свою улюблену сорочку і та швидко замінювала манжети та комір. Найчастіше у такому разі використовувалася біла тканина, бо її можна було дістати майже скрізь.
З популяризацією контрастних комірців та манжетів їх почали комбінувати з іншими різними кольорами сорочок і навіть із сорочками у смужку, які мають дуже елегантний вигляд.
Сорочка із французьким манжетом під запонки
Французький манжет — це подвійний манжет з чотирма петлями для запонок. Запонки додають певної ошатності образу і найчастіше їх носять зі смокінгом. Однак це чудовий аксесуар нарівні з гарним наручним годинником.
Нагрудна хустка
Не варто боятися цього аксесуара. До будь-якого вашого костюма ідеально впишеться біла лляна або шовкова біла хустка, складена президентським прямокутником. А для тих, хто вже встиг звикнути до хусток, або як їх ще називають «паше», можна поекспериментувати та підібрати нагрудну хустку у колір сорочки, взуття або навіть шкарпеток.
Краватка та нагрудна хустка з різних матеріалів
Застосовуючи зазначені вище правила, не треба забувати, що є такий закон стилю: ніколи не носіть краватку та нагрудну хустку з одного комплекту. Виявіть фантазію!
Загострені лацкани
Є дві основні форми лацканів — notch lapel (прямокутний лацкан) та peak lapel (лацкан із загостреним краєм). Базовий гардероб рекомендуємо зібрати з кількох костюмів з лацканами типу notch, після чого вже можна буде спробувати пікоподібні лацкани, адже вони додають певної перчинки образу.
Монограма
При пошитті костюма або сорочки ми часто рекомендуємо нанести ініціали власника всередині піджака і на манжеті сорочки — цей елемент образу відразу показує, що річ була пошита на замовлення за мірками людини.
Двобортні піджаки
Хтось скаже, що двобортні піджаки — це старомодно. Можливо. Можливо, саме в тому вигляді, в якому ви могли бачити їх років двадцять-тридцять тому, вони дійсно були старомодними. Сучасна ж класика дозволяє носити двобортні піджаки на щоденній основі. Приклад цього — стиль англійських джентльменів з фільму «Kingsman».
Бічні затискачі на штанах
Ми бачимо тенденцію, що з кожним роком усе більше чоловіків відмовляються від носіння ременя на користь кежуальніших варіантів — штанів на куліску. Але такі штани не одягнеш на засідання чи зустріч із клієнтом. Ось тут і з’являється альтернатива у вигляді штанів на затискачах, вони мають, швидше, естетичний характер, ніж функціональний, і показують, що штани в талії сидять на вас ідеально. Пам’ятайте, ремінь — лише аксесуар, він не повинен тримати ваші штани на місці.
Якщо ж у вас часто змінюється вага, не рекомендуємо вибирати штани з бічними затискачами.
Широкі лацкани
Широкі лацкани візуально можуть розширити лінію грудей та підкреслити плечі. Це дуже добре діє тоді, коли нам потрібно добитися силуету перевернутий трикутник, де талія та стегна вужчі, а груди та плечі ширші. Також подібний лацкан має дуже елегантний вигляд саме на темних костюмах: чорному, вугільному або темно-синьому.
Костюм-трійка
Костюм-трійка — це костюм, що складається з трьох елементів: піджака, жилета та штанів. Найбільш простий і формальний спосіб носіння такого костюма, щоб усі деталі образу були пошиті з однієї тканини, а підкладка піджака збігалася з підкладкою на спинці жилетки. Зменшувати тон формальності можна за рахунок комбінування різних за кольором та малюнком жилеток, потім уже штанів і в останню чергу піджака, створюючи образи у напрямі business casual.