Преамбула: Вчасний розворот

Артем СТОЯНОВ,
старший партнер «Юридичної групи LCF», адвокат

У час, коли доля країни залишається невирішеною, говорити про високу активність бізнесу не доводиться. Економічна, політична та соціальна кризи змусили водночас призупинитися всі сфери вітчизняного виробництва на доволі тривалий період. Тому не дивно, що на юридичному ринку сьогодні панує деяке затишшя і, щоб воно не переросло в затяжну кому, потрібно змінити політику ведення бізнесу на 180 градусів.

Перш за все необхідно провести перевірку професійності команди юридичної фірми...

Далі→

Форум: Показовий підхід

Віолетта ЛОБАН

Питання правозастосування тієї чи іншої галузі на сьогодні є одними із найактуальніших. Саме тому II Щорічний судово-правовий форум, організований газетою «Юридическая практика» спільно з Верховним Судом України, цьогоріч викликав чималий ажіотаж,...

Далі→

Є питання: Нереалізоване управління

Ілля КОМЛИК,
юрист ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»

Реалізація права іпотекодержателя отримати в управління предмет іпотеки наштовхується на неоднозначну судову практику в цьому питанні та складність виконання судового рішення

Далі→

Тема: Пакет антикризовий

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Яким є ваш прогноз щодо подальшого розвитку юридичного бізнесу в Україні на найближче півріччя-рік у зв’язку з подіями, що наразі відбуваються в державі? Як виживатимуть юридичні фірми?

До яких заходів задля стабілізації роботи вдається ваша компанія? Які уроки винесли з 2008-го? Чи відбуваються у вашій компанії процеси оптимізації?

Далі→

Банкрутство: Практика відносності

Віталій КУЛИНИЧ,
старший юрист ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і Партнери» Україна

Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» у новій редакції, що набула чинності 19 січня 2013 року (Закон про банкрутство), містить ряд норм, якими регулюється питання про визнання недійсними правочинів та спростування майнових дій у процедурах банкрутства. Переважно такі норми є новелами для українського законодавства.

Далі→

Post Scriptum: Який суд нам потрібен?

Денис БУГАЙ,
адвокат, партнер ЮК «Ващенко, Бугай і Партнери»

Останні суспільно-політичні події виявили як пороки нашої Феміди, так і виняткову важливість незалежного суду. Суспільство активно включилося в процес судоустрою і вимагає термінового оздоровлення українського суду.

Рішення було знайдено з революційною оперативністю — люстрація. Пропоную від спроб швидкого задоволення суспільного запиту перейти до формування умов, які забезпечать нам справді «якісну» владу.

Далі→