№5 Травень 2018 року

№5 Травень 2018 року

Банківський комплаєнс: Дати підходу

Інесса МИХАЛЬЧЕНКО,
молодший партнер Gryphon Group

Системне дотримання спеціальних регуляторних вимог Національного банку України (НБУ), законодавчих актів, міжнародних стандартів фінансової звітності, ринкових стандартів, а також внут­рішніх корпоративних документів і процедур завжди було та залишатиметься одним із ключових напрямів комплаєнс-політик банків.

Далі→

Тема: Маркетинговий лік

Сергій ВОВК, Максим СИСОЄНКО

Юридичні послуги — це невідчутний на дотик продукт, порівняно з іншими продуктами на інших ринках. Адже обіцянки і переконання у тому, що саме ви здатні вирішити актуальне для клієнта питання — доволі тонка матерія. І все ж таки за нею, як правило, стоять реальні кошти. Яким чином сьогодні маркетинг юрпослуг пов’язаний безпосередньо з фінансовими результатами? Як зробити його ефективнішим? Спробуємо дослідити за допомогою наших експертів

Далі→

Дослідження: Перевести рух

Христина ПОШЕЛЮЖНА 

Суттєве переформатування юридичного ринку в Україні розпочалось ще наприкінці 2017 року. Відтоді не минає й тижня без новин щодо кад­рових пертурбацій у юридичному бізнесі. І якщо у післяреволюційний період спостерігалась тенденція до переходу юристів на державну службу, то тепер правники «повертаються додому».

Далі→

Особистість: Обережно, зміни!

Усі без винятку юридичні компанії, які не інвестують в інноваційні технології, підуть з ринку. І це не гірке передбачення, а об’єктивна реальність. У цьому переконаний партнер, керівник напряму інноваційного розвитку та впровадження нових технологій KPMG СНД Костянтин Карпушин. В інтерв’ю для «УЮ» він розповідає, як змінюється процес виробництва послуг шляхом запровадження технологічних інновацій в юридичному бізнесі, про технології, які стали драйверами змін у KPMG, та про те, коли варто очікувати повстання машин

Далі→

IT: Ранок криптовалют

Олександр МАРТИНЕНКО,
старший партнер CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Усі зрушення в технологіях мають свою причину — потребу у розв’язанні проблем, які виникають, щойно ми переступаємо певну межу розвитку. Технологічні новації забезпечують якісні стрибки у розвитку цивілізації.

Далі→

Проза життя: Правила життя Миколи КОЗЮБРИ

Микола Іванович Козюбра — завідувач кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», суддя Конституційного Суду України у відставці, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрНУ, заслужений юрист України. З-під його пера вийшов не один десяток наукових праць, які заклали фундамент сучасної української наукової школи філософії права. Микола Іванович став ідейним наставником не для одного покоління правників, які складають основу сучасної правничої еліти України.

Далі→